تور آذربایجان

تور باکو


تور آذربایجان

آذربایجان ، یکی از بزرگترین و پرجمعیت‌ ترین مناطق جنوب قفقاز ، حسی از اروپای معاصر و آثاری بکری از دودمان‌ های گذشته را در اختیار شما گردشگران تور آذربایجان می‌ گذارد و ضمنا شهر باکو به ‌سرعت به یک شهر بزرگ جهانی مدرن و پرطرفدار تبدیل شد که با میراث فرهنگی و تاریخی ‌ای خود توانسته است که در یونسکو به ثبت برسد و معماری مدرن منحصر‌ به ‌فرد آن شما را مسحور خود می کند .
یک تعطیلات در آذربایجان بدون غذای آذربایجانی کامل نمی ‌شود و اینکه گوشت قرمز و گوشت مرغ در تقریبا همه غذاهای آذربایجان حضور ثابتی دارند  و ضمنا کباب ، گوشت چرخ‌ کرده و... پیتی ( یکی سوپ محلی که از گوشت گوسفند درست ‌شده و در ظرفی سفالی سرو می ‌شود) و لونگی ( گوشت مرغ یا ماهی پرشده از مغزیجات ) از خوشمزه ‌ترین غذاهای آذربایجان هستند که شما در تور آذربایجان حتما آن را تست کنید .
هوای مناسب در تمام روزهای سال رشد گردشگری در آذربایجان را دوچندان کرده است و لازم به ذکر است که آهسته و پیوسته ، آذربایجان برای خود در صنعت گردشگری جایی باز کرده است و این کشور زیبا از ما فقط دو ساعت فاصله دارد .

چرا تور آذربایجان ؟

اگر چیزهایی که تا این ‌جا گفتیم کافی نبوده است دلایل بیشتری در زیر برایتان شرح می دهیم بعد متوجه خواهید شد که چرا باید به آذربایجان  " سرزمین آتش " سفر کنیم ؟
کشور آذربایجان بسیار نزدیک به ایران است و از شهرهای مختلف ایران یک ساعت الی دو ساعت و نهایتا سه ساعت تا آنجا مسافت می باشد .
در ضمن گرفتن ویزای آذربایجان بسیار آسان می باشد و چرا که ویزا آذربایجان دردسر خاصی برایتان ندارد و تنها با پرداخت هزینه آن به آژانس هواپیمایی مورد نظرتان ویزایتان صادر می ‌شود و مطمئن باشید یک مقصد عالی برای تعطیلات شما و یک مقصد عالی با دیدنی ‌های بی‌ نظیر و خریدنی‌ های  متنوع بسیار برای شما می باشد .
ضمنا روش های مختلفی برای سفر کردن به اقصی نقاط جهان وجود دارد و شمایی که اهل سفر کردن هستید قطعا انواع آن را امتحان کرده اید تا سبک مخصوص خود را پیدا کنید و متوجه شوید که کدام نوع سفر برایتان لذت بخش تر است .

برخی از مزایای سفر با تور :
•    ارائه راحت خدماتی مانند هماهنگ کردن هتل ، پروازهای داخلی در مقصد و...
•    کاهش استرس
•    استفاده از اطلاعات کارشناسان محلی
•    برنامه ‌ریزی دقیق و مشخص که باعث کاهش هدر رفتن وقت شما در سفر خواهد شد
•    پرداخت هزینه‌ کمتر
در ضمن شما انتخاب می کنید که سفرتان با تور باشد و یا سفرهای انفرادی و… را برگزینید و اینکه بعضی از افراد فکر می کنند سفر با تور بسیار کسل کننده است و به همین دلیل ترجیح می دهند تنهایی و یا انفرادی سفر کنند ، این افراد شاید تجربه خوبی از سفرهای قبلی شان که با تور رفته اند چندان لذت بخش نبوده و شاید هم تصوری است که بی دلیل در ذهنشان مانده است ولی اگر نظر ما را بخواهید سفر با تور هم در وقت و هم در هزینه شما صرفه جویی خواهد شد .

قیمت تور آذربایجان

تور های این کشور در دسته بندی تورهای ارزان قیمت قرار می گیرند و بسته به هتلی که شما گردشگران عزیز انتخاب می‌ کنید ، هزینه ‌هایتان کاهش و یا افزایش می‌ یابد پس این به بودجه و جیب شما برمی گردد . لازم به ذکر است که پروازهای تور آذربایجان هم چندان گران نیستند و این مهم سبب می ‌شود که گردشگران این کشور بتوانند سهم بیشتری از بودجه سفرشان را برای امکانات بیشتر هتل خود هزینه نمایند و در کل این تورها ارزان هستند و گردشگران و خانواده‌ های زیادی را سالانه به خود جذب می ‌کنند .

 

قیمت تور آذربایجان

 

جاذبه‌ های طبیعی تور آذربایجان

کشور آذربایجان چسبیده به دریای خزر می باشد و به همین خاطر کشور پر باران و پر آبی‌ است و این ویژگی باعث ایجاد طبیعتی بکر و فوق العاده ای در این منطقه شده است . این طبیعت منحصر به فرد بهترین محل برای تورهای چند ساعته خارج از شهر نیز می باشد تا شما شگفتی‌های عجیب جانوری و گیاهی در این منطقه را از نزدیک حس کنید و در ضمن پای محققان زیادی را هم به این محل باز کرده است . اگر در اینجا تنها بخواهیم به یک مورد از این شگفتی ‌های عجیب اشاره کنیم ، می ‌توانیم دریاچه صورتی اینجا را نام ببریم که مشتاقان زیادی را از سراسر جهان به کشور آذربایجان می‌ کشاند که قطعا مسحور آن می شوید .
این دریاچه که در فاصله کمی از شهر باکو قرار گرفته است ، آن چنان عجیب و غریب است که اکثر گردشگران تور آذربایجان را حیرت‌ زده و مبهوت خود می ‌کند . همچنین دره ‌ها و کوه‌ ها و رودخانه ‌های بسیاری در اطراف شهرهای جمهوری آذربایجان وجود دارند که بیشتر وقت گردشگران تور آذربایجان را به خود اختصاص می ‌دهند و این نکته باعث شده که از تفریحات فراوان تور خود نیز غافل شوند و درگیر طبیعت زیبای این کشور باشند .


بهترین زمان سفر به آذربایجان

فصل های تابستان و پاییز زمان ‌های مناسبی برای سفر به آذربایجان هستند و اما از حق نگذریم گردشگران تور آذربایجان ، بهارهایی بسیار خوب را نیز تجربه کرده اند و همانند مناطق شمالی ایران ، طبیعت آذربایجان در بهار به اوج شکوه و زیبایی خود می ‌رسد و تورهای این کشور را شگفت ‌انگیز و پرطرفدار تر خواهد کرد .

در ادامه شما را با تور آذربایجان (ارائه شده توسط مسیر سبز) آشنا خواهیم کرد: