تور پاتایا

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به تور پاتایا


مطلبی یافت نشد.


چرا تور پاتایا ؟

یکی از محبوب ترین تور تایلند موجود در دنیا تور پاتایا می باشد که به دلیل مکان های توریستی متعدد وشبانه روزی بودن تفریحات و ارزان قیمت مورد توجه همگان قرار گرفته است .شما در پاتایا میتوانید غذا تمامی کشور های مختلف دنیا را تجربه نماید نسبت به سایر کشور های آسیایی مسافران مشکلات کمتری در غذا دارند .  تور پاتایا معمولا ۷ شب  و ۸ شب انجام میشود و اکثر توریست های ایرانی به دلیل ازان تر شدن قیمت تور تایلند و تور پاتایا تمایل دارند با پرواز های ایرانی همانند ماهان ایر ویا  پرواز های عربی ( عمان ایر و اتحاد ایر ویز ) به پاتایا سفر کنند .

مشاهده تورهای پاتایا

شهر پاتایا فرودگاهی ندارد و برای سفر به پاتایا بایستی از ایران به فرودگاه بانکوک سفر کرده بو بعد از آن زمینی به پاتایا فرستاده میشوند که تقربیا ۳ ساعت به طول می کشد .

پاتایا به دلیل ساحلی بودن امکان انجان تفریحات ساحلی را برای توریست های خود به وجود آورده است .پاتایا شهر ساحلی کوچکی در ساحل شرقی خلیج کشور تایلند واقع شده است که در جنوب شرقی شهر بانکوک قراردارد که به دلیل وجود انواع محلات تفریحات شبانه شهرت جهانی دارد .

شما برای سفر به پاتایا قبل از همه چیز نیاز به ویزا تایلند دارید . که مدت آن ۳ ماه است و میتوانید به مدت ۳ ماه اقامت داشته باشید. معمولا بعد از خدمات و درجه هتل های پاتایا نزدیکی به خیابان واکینگ استیریت مهم ترین ویژگی هتل ها به حساب می اید. زمان پاتایا ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه از ایران جلو تر بوده و واحد پولی رایج بت می باشد. 

مکان های توریستی پاتایا :

جزیره مرجان پاتایا

معابد پاتایا 

بازار شناور پاتایا

دهکده فیل های پاتایا 

واکینگ استریت پاتایا

خدمات تور پاتایا :

بلیت رفت و برگشت + ویزا تایلند + هتل با صبحانه + تور لیدر فارسی زبان + گشت شهری رایگان + بیمه مسافرتی 

معراج گشت مجری مستقیم تور تایلند ، تور ترکیبی تایلند ، تور پوکت و تور پاتایا با مناسب ترین قیمت و بهترین خدمات برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید .