تور پوکت

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به تور پوکت


مطلبی یافت نشد.


تور پوکت

 پوکت به دلیل داشتن منظره های بینظیر و جزیره های زیبا دارای توجهی خاصی در صنعت گردشگری میباشد . از جزیره های محبوب پوکت میتوان به جزیره فیفی و جزیره جیمزباند اشاره کرد که بازدید از این جزیره ها را بایستی از طریق قایق انجام دهید و معمولا بهتر است در تور پوکت  ۱ روز را به این تور اخصاص دهید . 

مشاهده تورهای پوکت

تور پوکت نسبت به بقیه تور تایلند دارای قیمت بالا تر و توریست های متفات تری نسبت به سایر شهر های تایلند میباشد و جز تور های لاکچری به حساب می آید . برای رفتن به پوکت بایستی از دو طریق پرواز های مستقیم و پروازهای استاپ دار استفاده نمود . برای مثال پرواز هایی که به فرودگاه بانکوک پرواز دارند بایستی بعد از رسیدن پرواز خود وسایل خود را تحویل گرفته و مجددا  سوار هواپیما دیگری شده به به شهر ساحلی پوکت پرواز نمایند . به این گونه پرواز های پرواز های غیر مستقیم گفته می شود که معمولا ارزان تر از پرواز های مستقیم می باشند و مدت زمان بیشتری در هواپیما سپری خواهی کرد . برای اطلاعات بیشتر از مناطق گردشکری تایلند کلیک فرمایید.

معمولا بعد از خدمات و درجه هتل بیشترین ويژگی مورد توجه در هتل های پوکت نزدیکی به ساحل پاتونگ میباشد . برای اطلاعات بیشتر از هتل های پوکت تماس حاصل فرمایید .

خدمات تور پوکت :

 بیلت رفت برگشت به پوکت + هتل با صبحانه + تور ایدر فارسی زبان + گشت شهری با نهار + ویزا توریستی تایلند +‌ بیمه مسافرتی      

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید 88356405 مسیر سبز مجری مستقیم تور تایلند ، تور ترکیبی تایلند ، تور پوکت و تور پاتایا با بهترین خدمات .