تور آنتالیا

تور 6 شب آنتالیا پرواز قشم ایر...

شروع : 1397/02/10   پایان : 1397/02/31


تور 6 شب آنتالیا پرواز ایران ایر...

شروع : 1397/02/08   پایان : 1397/03/31


تور 6 شب آنتالیا پرواز سان اکسپرس...

شروع : 1397/02/05   پایان : 1397/02/31


صفحات: 1


تور آنتالیا

 

تور آنتالیا قطعا سفری به یکی از خوش آب و هواترین شهرهای ترکیه خواهد بود که بیشتر اوقات در سال هوایی فوق العاده و منحصر به فردی دارد و شما گردشگران تور آنتالیا برای تفریح و ریلکس کردن محلی ایده آل بشمار می رود ، این شهر زیبا با جاذبه های طبیعی و بکر در کنار جاذبه های تاریخی اش مجموعه ای بی نظیری برای شما عزیزان بوجود آورده است که سفری به یاد ماندنی را برایتان رقم بزند .

چرا آنتالیا ؟

با توجه به اینکه مهمترین دلیل برای اینکه این شهر زیبا در سال های اخیر به یکی از قطب های مهم گردشگری تبدیل شده است آب و هوا و از همه مهمتر سواحل و طبیعت بکر آن است و یک شهر ساحلی شناخته می شود ، شهر آنتالیا مدرن که مملو از امکانات تفریحی و ساختمان های زیبا ، اماکن تاریخی و انواع رستوران ها و کافه های متنوع باعث شده است که گردشگران تور آنتالیا تلفیقی جذابی از مدرنیته و سنتی را در کنار هم حس نمایند .

چرا سفر با تور آنتالیا ؟

توجه داشته باشید که با استفاده از تور مسافرتی شما بخش زیادی از دغدغه هایتان را حذف خواهید کرد و آژانس هواپیمایی مورد نظر شما یا همان ارائه دهنده تور میتواند برای شما امکانات مهمی نظیر گشت شهری ، ترانسفر فرودگاهی ، بیمه مسافرتی ، راهنمای فارسی زبان و معرفی مراکز خرید آنتالیا با تخفیف های باور نکردنی را فراهم نماید و در ضمن وقت شما را می خرد تا شما بتوانید از ساعت ها و روزهایتان به نحو احسن بهره ببرید . ضمنا شما عزیزان در تور آنتالیا امکان این را دارید با خیال راحت از جاذبه های مقصدتان لذت خواهید برد و با خاطره ای خوبی از سفر به آنتالیا برگردید .

 

قیمت تور آنتالیا

 

بهترین زمان در سفر با تور آنتالیا ؟

با توجه به آمارها و میزان سفر گردشگران با تور آنتالیا ( گردشگری آنتالیا ) به نظر می رسد که فصل بهار و اوایل تابستان از مناسب ترین زمان های سفر به این شهر توریستی زیبا در کشور ترکیه می باشد .
چرا که در اردیبهشت ماه هوا بسیار مناسب است و هنوز خورشید داغ تابستان به این منطقه ساحلی حکمفرما نشده پس در اواسط اردیبهشت ماه نیز زمان مناسبی برای شنا و ورزش های آبی محسوب می شود ، زیرا آب دریا به اندازه کافی گرم و دلپذیر می باشد البته شما عزیزان اگر علاقه مند به هوایی شرجی تر و گرمتر هستید  ماه های تیر و مرداد اوج گرمای این شهر است که حتی در شب نیز گرما را کاملا حس می کنید .

 

قیمت تور آنتالیا

 

در ادامه شما را با تور آنتالیا (ارائه شده توسط مسیر سبز) آشنا خواهیم کرد: